Отоларингологія
Анонімно
1 тиждень тому

Направлення від стоматолога-ортодонта

Добрий день! Скажіть, будь ласка, стоматолог-ортодонт направив дочку 7 років до лору, через відкритий прикус ,для виключення будь яких можливих патологій . Ніяких проблем з мигдалинами не було,дихає нормально з закритим ротом,спить теж. Скарг ніяких немає. Чи обов'язково робити ендоскопію носа? ( відкритий прикус може бути через те що дитина до 5 років лягала спати з постушкою)

Підписатись

Рекомендовані відповіді