Гінекологія
Анонімно
2 місяці тому

Затримка

Вітаю! В мене 12 числа мали піти місячні. Але 10 квітня в мене був перший інтимний звʼязок. Після чого почалась затримка,після першого разу в мене було трошки крові,та оніміння живота після контакту. Сьогодні 23 квітня,місячні досі не пішли,але вже 2-3 день тягне низ живота іноді спазмами,та недавно знову онімів живіт. Чи це нормально? Є ризик вагітності?

Підписатись

Рекомендовані відповіді