Гінекологія
Анонімно
3 тижні тому

Затримка

В мене вже затримка 21 день,був секс одразу після місячних хлопець в середину не кінчав,на наступний день я випила таблетку постенор,там де дві таблетки.Вже робила два тести і вони негативні.Останій робила пару днів тому.В чому може бути причина затримки?

Підписатись

Рекомендовані відповіді