Акушерство
Анонімно
4 тижні тому

Затримка

Була затримка 5 днів були білі виділення груди боліли низ живота поболював робила тести негативні

На п'ятий день болі стали сильніші ніби як почалися місячні і згусток вийшов

Переживаю чи це взагалі нормально?

Підписатись

Рекомендовані відповіді