Акушерство
Анонімно
4 тижні тому
Затримка
Була затримка 5 днів були білі виділення груди боліли низ живота поболював робила тести негативні
На п'ятий день болі стали сильніші ніби як почалися місячні і згусток вийшов
Переживаю чи це взагалі нормально?
Рекомендовані відповіді
Рекомендована відповідь
Затримка 5 днів з болем і потім сильна кровотеча зі згустком може бути як рясною менструацією при гормональному збої, так і ознакою ранньої біохімічної вагітності (дуже раннього викидня). Зробіть УЗД органів малого таза, щоб переконатися що порожнина матки чиста і без залишків.
4 тижні тому
Корисно?
