Дерматологія
Анна
1 тиждень тому
Висип на шкірі
Доброго вечора. Підкажіть будь ласка,три дні як з'явився висип на шиї і тепер між лопаткою(тверде, болить)
Рекомендовані відповіді
Рекомендована відповідь
Це найімовірніше фурункул (гнійне запалення волосяного фолікула), а не звичайний висип. Не видавлюйте і не грійте. До огляду можна обробляти шкіру навколо хлоргексидином. Зверніться до дерматолога або хірурга - при фурункулі іноді потрібне розкриття і антибіотик.
1 тиждень тому
Корисно?
