Кардіологія
Анонімно
2 тижні тому

Високий тиск

Мамі 86 років, робочий тиск був 130 на 70, декілька років приймала Лозап плюс і тиск утримувався в нормі. 5 днів тому був піднявся 170 на 100, збивали Фенігідіном, Каптопресом, тиск падає до 145 на 80, потім верхній знов піднімається 160, 170. всі дні також приймала Лозап плюс. Живе в селі, з дому не виїзджає, порекомендуйте підтримуючу терапію, змінити Лозап чи додати інший препарат.

Підписатись

Рекомендовані відповіді