Педіатрія
Олена
3 тижні тому

Висока температура

Доброго ранку, вибачте що турбую у вихідний,малому 3 роки

Вчора без ніяких симптомів піднялась різко температура до 39 дала нурофен і свічку анальдим почала падати але вночі знов піднялась до 40 збила парацетамолом ранку знов 38,4 нежитю нема кашлі теж дихає без задишки що йому давати

Підписатись

Рекомендовані відповіді