Вірусологія
Юлія
4 тижні тому

Вітряна віспа

Донька захворіла на вітряну віспу 17 травня, виник перший висип та температура 38,5. Відвідали педіатра, доньку оглянули , підтвердили діагноз і призначили лікування. Питання по нас з чоловіком, ми не щеплені, і не пам*ятаємо хворіли чи ні, я маю цукровий діабет 2го типу, чи доцільно нам зараз почати прийом ацикловіру, до сімейного запис на тиждень вперед, не маю змоги проконсульуватися. Дякую

Підписатись

Рекомендовані відповіді