Анонімно
3 тижні тому

Тиск

Скажіть будь ласка , починала лікування з ноліпрел бі форте, потім аргенін форте , зараз ін алітер 2 ,приймаю в другій половині дня 16:00 за рекомендацією лікаря. Через чотири години тиск 100/110 ,потім ввесь день тримається 115 .до 16:00 Скажіть будь ласка, чи не є ця доза завеликою? Якщо так ,що є менше.Дякую

Підписатись

Рекомендовані відповіді