Неврологія
Вадим
2 тижні тому
Судини та артерії шиї
Доброго дня, я зробив дублексне сканування судин шиї, і виявилось що права хребетна артерія швидкість кровоплину 15 мл/хв, а ліва 33мш/хв, чи може буди синдром хребетної артерії?
Рекомендовані відповіді
Рекомендована відповідь
Така виражена асиметрія (15 vs 33 мл/хв) справді може вказувати на гіпоплазію або спазм правої хребцевої артерії і бути причиною синдрому хребцевої артерії - запаморочення, головний біль, шум у вухах. Зверніться до невролога для призначення препаратів, що покращують мікроциркуляцію, і ЛФК для шиї.
2 тижні тому
Корисно?
