Педіатрія
Ірина
1 місяць тому
Прищі
Доброго дня, хотіла запитати, у нас був пронос температура, а вчора повисипало такими прищиками
Рекомендовані відповіді
Рекомендована відповідь
Висип після проносу і температури у дитини- найчастіше ентеровірусна інфекція (вірус Коксакі) або розеола (висип після спаду температури). Надішліть фото для оцінки, без фото важко сказати точно.
1 місяць тому
Корисно?
