Неврологія
Анонімно
2 тижні тому

Полінейропатія

В мене алкогольна полінейропатія.Свисаюча стопа.Вже 2 тиждня.К лікарю не маю можливості потрапити.Приймаю нейромедин по 1 табл 2 рази,ліпотіон 600 мг 1 раз на добу,та неовітам 1 таблетку на добу.Чи правильно ?Можливо підкорегувати чи збільшити вітаміни?Дякую.Лікуюсь 10 день.Частково поаернулась рухливость в пальцях

Підписатись

Рекомендовані відповіді