Неврологія
Гончаренко Світлана Володимирівна
3 тижні тому

Плаксивість дитини 7 р

Добрий ранок,дитині,хлопчик,7 р,закінчуємо 1й кл,на фоні,того,що вчитель постійно критикує ,кричить,грубить,дитина плаче,дуже,не хочемо йти до школи,можливо,щоб заспокоїтись,пропить ліки типу кіндінорм чи тенотен,щоб порадили,може щось інше.дякую

Підписатись

Рекомендовані відповіді