Гастроентерологія
Анонімно
3 тижні тому
Підвищена кислотність
В роті майже кожного дня кислий присмак та трохи гіркота. Що робити??
Рекомендовані відповіді
Рекомендована відповідь
Щоденний кислий і гіркий присмак - класичні ознаки ГЕРХ (закидання шлункової кислоти) і/або дуоденогастрального рефлюксу (закидання жовчі). Потрібен інгібітор протонної помпи (Пантопразол або Омепразол) і дієта (без кофе, шоколаду, гострого, не їсти лежачи). Зверніться до гастроентеролога.
3 тижні тому
Корисно?
