Гінекологія
Анонімно
3 тижні тому

підозри на молочницю

сильний свербіж, але всередині з'явився горбок з білим нальотом, була у геніколога рік тому вона сказала що маленькі виступаючі крапочки це нормально але зараз все запалилося червоне і мене турбує на одному боці виступаючий білий горбок, випила таблетку від молочниці 3 години тому, але мене турбує саме ця біла виступаюча частина. Прочитала що білі виділення це норма при молочниці, але у мене жодних виділень немає

Підписатись

Рекомендовані відповіді