Катерина
2 тижні тому

Пароніхія

Доброго вечора, вчора пошкодила шкіру на великому пальці ноги. ( при педикюрі) палець набряк та почервонів, болить у взутті при ходьбі, також є трішки виділення. Обробляю хлоргексидином та мазь левомеколь. Що ще варто зробити?

Підписатись

Рекомендовані відповіді