Травматологія
Анонімно
1 місяць тому

Опік

Після опіку кіпьтком верхівки стопи, шкіра зійшла, рана затягується, але сильно стягує і навколо рани припухлість. Обробляли перекісью, бепантен+, хлоргексідін. Чім краще лікувати? Дякую

Підписатись

Усі відповіді

Відповіді відсутні