Офтальмологія
Анонімно
3 тижні тому

Конюктивіт

Доброго дня! Потрібна консультація щодо лікування. Три дні тому продуло око і натерла лінза, зявилось закисання очей, припухлість і почервоніння.

Симптоми: була припухлість (зараз майже зійшла), помірне почервоніння. Під вечір з’являються світло-зелені виділення.

Питання: Які антибактеріальні краплі краще використовувати в такому випадку, враховуючи бактеріальний характер виділень та пошкодження лінзою? Чи потрібно додавати регенеруючі засоби? Лінзи на період лікування зняла. Дякую!

Підписатись

Рекомендовані відповіді