Урологія
Анонімно
2 місяці тому

Інфекції

Після лікування Цифраном СТ зникли симптоми простатиту, але з явилися кандиди і лоскіт в тестикулах, зуд в задньому проході. 10 років тому лікував хламідіоз, це може бути рецедив?

Підписатись

Рекомендовані відповіді