Ендокринологія
Анонімно
3 тижні тому

Гормональні порушення

Доброго дня!

2 роки назад мені встановили діагноз ендометріоз. Назначили Савіс. Приймала 6 місяців. Після відміни почалися проблеми. Висипання на обличчі та спині. Але і діагноз виявився помилковим. Ендометпіозу немає.

Проте є АІТ, але показники в нормі тому я не гормонах. Лише Йосен та вітамін D так як мала дефіцит.

Наразі турбує питання росту волосся на обличчі та висипання. Які аналізи мені потрібно здати щоб знайти причину. Тому що вже двох лікарів змінила і обидва сказали що в усіх людей такі ж проблеми і живуть якось.

Підписатись

Рекомендовані відповіді