Педіатрія
Маргарита
2 тижні тому

Дитина ковтнула кістку від черешні

Дитина 2,3 роки ковтнула кістку від черешні, після того з'їла ще одну черешню, але без кістки, пила воду, кашлю ніби не було, зараз спокійна не плаче, що робити?

Підписатись

Рекомендовані відповіді