Педіатрія
Маргарита
2 тижні тому
Дитина ковтнула кістку від черешні
Дитина 2,3 роки ковтнула кістку від черешні, після того з'їла ще одну черешню, але без кістки, пила воду, кашлю ніби не було, зараз спокійна не плаче, що робити?
Рекомендовані відповіді
Рекомендована відповідь
Якщо дитина спокійна, дихає вільно, немає кашлю, задухи чи слинотечі - проковтнута гладка кісточка черешні майже завжди проходить травним трактом самостійно за кілька днів. Спостерігайте за стільцем. Терміново до лікаря потрібно лише якщо з'явиться кашель, утруднене дихання, блювання, біль у животі або відмова від їжі.
З повагою, Григоренко О. А. - педіатр, терапевт
2 тижні тому
Корисно?
