Анонімно
2 тижні тому
Блокада
На ЭКГ поставили блокаду 2 степени,чувствуется нестабильный пульс
Рекомендовані відповіді
Рекомендована відповідь
Добрий деньСкоріше всього потрібно зробити холерівське моніторування на 24 год ,Добовий моніторинг артеріального тиску ,здати аналіз крові на електроліти (Натрій ,калій)Функцію щитоподібної залози(ТТГ ,Т 4 вільний ,АТПО)
1 тиждень тому
Корисно?