Анонімно
1 тиждень тому

Алкоголь і непереносимість продуктів

Я випив 400 грам горілки і 1.5 літри кока коли. У мене від 0.5 літри кока коли часто ходив в туалет 9 разів по 200 мл Сочі. І мене дуже стошнило і 5 днів в мене рвота була від їжі. Хоча я мало важив але. Як ви думаєте який відсоток винен в тому моему стані- газировка і алкоголь? Просто я колись вживав напевно 650 грам горілки і 0.5 газировка бо забув що її на можна мені і стан був кращий. З чим це пов'язано? Ви з таким стикалися взагалі колись?

Підписатись

Рекомендовані відповіді