Алергологія
Анонімно
3 тижні тому

Алергія

В мене алергія на цвіт дерев, відчуття кома у горлі хочу відкашляти,горло пече як вихожу на двір,і ніс трохи закладає.Я пила Ніксар він не підійшов зараз п'ю лоратадин,я маю хронічний тонзиліт,і цей ком з'являється коли я нервуюся,або п'ю ліки або їм,що мені робити,по коли алергія на цей цвіт він не проходить десь 3-4 тижні.

Підписатись

Рекомендовані відповіді