Система онлайн-консультаций
Платная консультация
Главная
Форум
О сайте
Реклама

Норма температури для дитини до року

Доброго вечора!Чи може бути нормально для немовляти 6 місяців, що температура тіла скаче від 36,8 до 37,5.Аналізи крові та сечі добрі.Дякую!

Оксана Тихоліз Температура тела 6 комментариев

ЮлианаЮлиана21 октября 2016 в 10:58
0
Доброго дня! Дитинка дуже маленька ,покажіть краще її педіатру, нехай перевірить її здоров.я і проконсультує Вас особисто!
Температура тіла у дитини відразу після сну і прийому їжі трохи вище, ніж насправді;
Для дітей першого року життя нормою є температура тіла від 36 до 37 градусів.

У новонароджених і дітей першого року життя можна виміряти температуру в паховій складці.
Це потрібно зробити так, щоб весь нижній кінець термометра знаходився в складці шкіри.
Якщо ви вимірюєте температуру в прямій кишці, пам’ятайте, що показання термометра будуть трохи вище — приблизно на 0,2-0,4 градуса.

Бережіть здоров.я дитини
Ответить
ОксанаОксана22 апреля 2018 в 23:08
0
Дякую за інформацію)
Ответить
НатальяНаталья21 ноября 2017 в 02:48
0
Доброго вечора. Це нормальна температура тіла для Вашого віку. У діток до року нормальними показниками температури під пахвами є 36,4 — 37,3; ректальна — 36,9 — 37,5; оральна — 36,6 — 37,2. Якщо аналізи у нормі, дитинка здорова, весела, бадьора — нема чому хвилюватись. Та маленька порада — ртутні термометри точніше за електронні, але використовувати їх можна під пахвами. Доброго здоров'я Вам та дитинці, усіх благ.
Ответить
ОксанаОксана22 апреля 2018 в 23:10
0
Доброго вечора!Нам уже 2 роки , дійсно — температура тіла уже не скаче!Почали проводити вакцинацію)
Ответить
НатальяНаталья22 апреля 2018 в 23:48
0
Це чудово))). Доброго здоров'я Вам та Ващій дитинці)
Ответить
ОксанаОксана22 апреля 2018 в 23:49
0
Дуже дякую)
Ответить