Система онлайн-консультаций
Платная консультация
Главная
Форум
О сайте
Реклама

Затримка місячних

Добрий день)
Допоможіть будь ласка, підкажіть що робити, буду вельми вдячна
9.08 по 15.08 були місячні, 16.08 був статевий акт з презирвативом але він порвався, я дуже переживала чи в мене попала сперма тому через 13 год прийняла таблетку Ескапел після того почалась тошнота і вона продовжується до сьогодні (19.09)
20.08 зявились коричневі виділення а з21.08по 23.08 були айцеклічні виділення (фальшиві  місячні, а точніше це побічний ефект ескапел)
Я дуже переживала тому через те що в мене почалась затримка місячних я зробила тест на вагітність який показав лише одну полоску, через декілька днфв зробила наступний тест на вагітність щоб  подивитися чи перший тест не обманув але він також показав одну полоску
Але коли в мене затримка тривала вже 6 днів(15.09) я дуже переживала і записалась на узд
Узд показало що я не вагітна і що позаматкової вагітності також нема але щоб достовіритись в тому гінеколог що робив мені узд відправив на здачу аналізу на ХГЛ.18.09я зробила це (здала кров з вени на хгл)
Сьогодні прийшли результати хгл < 0.1 мМО/мл
Якшо я не помиляюсь я не вагітна?
Сьогодні 19.09 і в мене вже 10 день затримки що мені робити? допоможіть будь ласка
(+забула додати що 2 тижні назад зявились білі виділення )

Наталя Яновська Тошнота, головная боль 3 комментария

екатеринаекатерина16 сентября 2016 в 19:10
0
Добрый день! В первую осередь вам нужно успокоиться, скорее всего вы не беременны, а сбой произошол вследствии приема препарата. Подождите 2 недели спокойно, потом сделайте еще раз тест. Месячные должны востановиться!
Ответить
МарианнаМарианна16 февраля 2018 в 17:27
0
Потрібно звернутись до гінеколога-ЕНДОКРИНОЛОГА!!!І здати на відповідні жіночі статтеві гормони.Через препарат виник збій в ендокринній системі.Треба зясувати який!
Ответить
ОксанаОксана25 апреля 2018 в 15:14
0
Це якраз до теми про постинор.Що роблять екстренні контрацептиви — "паніку на кораблі". І в результаті всі в шоці по типу"що це було"-от яєчнику, який спокійно дозрівав і готував яйцеклітину надавали по мордам і не знає, що йому далі робити, а матка поки їй не скаже яєчник менструювати також чекає. Чекаємо поки вони оговтаються, якщо на слідуючий очікуваний цикл місячних немає — доцільно відкорегувати, бо яєчник може так злякатись того ескапелю, що зависне на півроку.
Ответить