Система онлайн-консультаций
Платная консультация
Главная
Форум
О сайте
Реклама

часте сечовипускання

Доброго дня! У мене така проблема: як тільки я трошки змерзну, відразу починається проблема з сечовипусканням, а точніше воно стає частішим. Коли тепло надворі, чи в приміщені, то в мене все гаразд. Достатньо тільки трошечки змерзнути в ногах, відразу починаю бігати в туалет. Така ж проблема виникає після того, як вип'ю кави (але лише меленої, не розчинної) або з'їм 2-3 скибки кавуна. В інших випадках - все добре. Часом від такого частого відвідування туалету мене аж спина внизу поболює, але біль не різкий, а тянучий. Що це може бути? Що можна попити, щоб це пройшло і при тому, як я трошки змерзну я так часто в туалет не бігала? Дякую!

irusya84 Мочеиспускание 4 комментария

екатеринаекатерина16 сентября 2016 в 19:14
0
Вам нужно здать клинический анализ мочи.только после результата можно поставить диагноз и назначить лечение
Ответить
МарианнаМарианна16 февраля 2018 в 17:20
0
Потрібно також огляд гінеколога та УЗД СЕЧОВОГО,матки та яєчників!Можливо аналіз сечі за Нечепоренко.
Ответить
РиммаРимма1 марта 2018 в 14:54
0
Це нормальна реакція організму на зниження температури, прийому кави при нормальних лабораторних показниках. Здайте загальний аналіз сечі та пройдіть УЗД нирок та сечового міхура. І будьте здорові!
Ответить
ІванІван15 июня 2018 в 08:58
0
Пошукайте в себе дратівливість, перепади настрою, емоційну лабільність при нормальних аналізах і УЗД. Якщо є — частий сечопуск може бути проявом емоційного розладу. В таких випадках може допомогти психіатр.
Ответить